| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0-400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kasa ilk dikkate alınacak |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Manuel tip |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Devir süresi | 7.5s/döngü |
| Çıkış | 8T |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Tahta Uzunluğu | 300~1200 mm (özel olarak yapılabilir) |
|---|---|
| Boyutlar | 2105*1662*1716mm |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Modelin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Güç kaynağı | 220V |
| ad | Lazer Depaneling Makinesi |
|---|---|
| ağırlık | 850KGS |
| Nakliye | FOB / EXW |
| Lazer | ABD markası Optowave |
| güç | 220v 380v |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |