| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak Şekli | Doğrusal bıçaklar |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslimat zamanı | 3 gün içinde (stokta) |
| yaşam döngüsü | 200000 kez |
|---|---|
| Renk | mavi/ siyah/ gri |
| Şart | Yeni |
| Standart ÇalışmaSıcaklık | 260 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı(C) | 350 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Maksimum kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110 / 220V |
| Uygulama | Farklı kalınlıktaki FR4 / Alüminyum Levha'nın kaldırılması |
| Teslimat süresi | 1-3 GÜN |
| Avantage | Kolay kullanım, bileşeni iyi koruyun |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Maksimum PCB Depaneling Uzunluğu | 330mm/270mm(Özel yapılabilir) |
| PCB panellerinin kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |