| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 770*510*450 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Min. Sipariş (Set) | 1 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Güç | 220V |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| PCB Tipi | V Çukur |
| Bıçak tipi | Doğrusal |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | İsteğe bağlı |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 55kg |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 7 gün sonra |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |