| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonra 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kurşun zamanı | 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| platform uzunluğu | Özel |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| kesme doğruluğu | ± 0.1 mm |
|---|---|
| Yeniden yönlendirme doğruluğu : | ± 0.01 mm |
| X、Y、Z Çalıştırma şekli | AC servo motorlar |
| Üst çökelticinin boyutu | 500×500×1000mm |
| Toz toplama yöntemi : | Daha düşük toz toplama |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Sürmek | Pnömatik |
|---|---|
| Ekipman gücü | 150w |
| Çerçeve | C tipi |
| lazer dalga boyu | 355nm |
| Makine Moddel | MT-2100-AS/ AW |