| Kesme uzunluğu | 460 /720 mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl bedava düşman |
| teslimat | 7 gün içinde |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
|---|---|
| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
| platformu | 500*270mm |
| PCB Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| PCB Uzunluğu | sınırsız |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Motorlu pcb ayırma |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (müşterinin ihtiyacına göre yapılır) |
| kuruluş yılı | 1999 |