| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Malzeme | PCB,Alüminyum PCB |
|---|---|
| Sürmek | Pnömatik olarak |
| Ürün Adı | PCB Depanelizasyonu |
| şekli | V kesimi, LED tüpü. |
| Kontrol modu | PCB frezeleme, Elektrik |