| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0,3~3,5 |
|---|---|
| Kesme tipi | V Oluk |
| Yönetim Kurulu Malzemesi | Alüminyum FR4 |
| Bıçak ağzı | Doğrusal bıçaklar |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | İsteğe bağlı |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 55kg |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Güç | 220V |
| Uygulama | FR4, Alüminyum |
| PCB Tipi | V Çukur |
| Bıçak tipi | Doğrusal |
| En Uzun Küçült | 450mm |
|---|---|
| Kalınlığı en aza indirin | 1.0-3.5mm |
| Makina ağırlığı | 200kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |