| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | 460mm |
| PCB tekilleştirme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB tekilleştirme makinesi boyutu | 787x400x436mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme hızı | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Kesme uzunluğu | Limit yok |
| tip | Pnömatik |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Bıçak ağzı | bir doğrusal bir dairesel |
| Ayrım Hızı | 100/200/300/500 mm/sn |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Yumruk Katkısı (T) | 3 (30T'ye kadar özel olarak yapılabilir) |
| Çalışma alanı (mm) | 330*220 (özel yapılabilir) |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| PCB Şekli | Eklemli bağlantı |
|---|---|
| avantaj | Düşük fiyat |
| pcb ayırıcı | pcb ayırıcı |
| Eylem vuruş süreleri | 12 kez / dak |
| Çalışma kuru hava basıncı | 0,50-0,70 Mpa |