| Adı | PCB Depaneli |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Mermer |
|---|---|
| yüzey | ESD Boya |
| Voltaj | 110V / 220V |
| Makina ağırlığı | 1500kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 330mm |
| PCB Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Marka | CW |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |