| İsim | Teleskopik Kapılı Konveyör ve Konveyör Makineleri ve Konveyör |
|---|---|
| Devir süresi | 15S |
| Güç kaynağı | 100-230V AC (kullanıcı tanımlı) |
| Elektrik yükü | Maksimum 200 Volt |
| Hava Akış Hacmi | 10 L/dakikaya kadar |
| İsim | Pcb Flipper Yüksek Kaliteli Pcb Dönüşlü Konveyör |
|---|---|
| bisiklet zamanı | 10Sn |
| Güç kaynağı | 100-230V AC güç |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Transfer yüksekliği | 900±20mm (veya özelleştirilmiş) |
| ad | Pcb Flipper Yüksek Kaliteli Pcb Dönüş Konveyörü |
|---|---|
| Bisiklet zamanı | 10saniye |
| Güç kaynağı | 100-230V AC güç |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Transfer yüksekliği | 900 ± 20 mm (veya özelleştirilmiş) |
| ad | Pcb Flipper Yüksek Kaliteli Pcb Dönüş Konveyörü |
|---|---|
| Bisiklet zamanı | 10saniye |
| Güç kaynağı | 100-230V AC güç |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Transfer yüksekliği | 900 ± 20 mm (veya özelleştirilmiş) |